Agencja reklamowa dekortino to połączenie młodości z doświadczeniem. Zapewniamy pańswu pełny komfort współpracy z nami, szybkie terminy, konkurencyjne ceny i co najważniejsze pełny profesjonalizm.
reklama
Prowadzenie efektywnej kampanii Adwords, w szczególności jej optymalizacja oraz maksymalizacja zwrotu z inwestycji, jest trudnym i pracochłonnym procesem. Profesjonalne kampanie Google Adwords wymagają specjalistycznej wiedzy popartej doświadczeniem oraz znajomością wyszukiwarki Google

Docieraj do nowych klientów dzięki kampanii reklamowej w Google AdWords. Google to obecnie najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Polsce. AdWords pozwala nam na umieszczenie Twojej reklamy w linkach sponsorowanych na pierwszej stronie wyszukiwania i na witrynach sieci reklamowej Google.

Możesz dotrzeć do klientów w obrębie całego kraju lub poszczególnych regionów.

Płacisz tylko za kliknięcia w reklamy, a nie ich wyświetlenia.

Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych i specjalistycznej obsłudze, stworzymy dla Ciebie kampanię, która zapewni najlepsze możliwe efekty marketingowe.

To Ty kontrolujesz wydatki na kampanię, naszym zadaniem jest aby Twoje pieniądze zostały jak najlepiej wykorzystane. Po utworzeniu i zoptymalizowaniu kampanii otrzymasz raport z naszych działań.

Skontaktuj się z nami i zamów kampanie reklamową w AdWords dla swojej działalności.

 

Kontakt:

tel. 793 38 65 41
inż. Paweł Albiński
email: biuro@dekortino.pl

88-100 Inowrocław
ul. Szarych Szeregów 3j

Działamy na terenie całej Polski

sklep internetowy
zaufali nam
Wszelkie prawa zastrzeżone || Agencja reklamowa Dekortino 2011r.
Projekt i wykonanie dekortino.pl