Agencja reklamowa dekortino to połączenie młodości z doświadczeniem. Zapewniamy pańswu pełny komfort współpracy z nami, szybkie terminy, konkurencyjne ceny i co najważniejsze pełny profesjonalizm.
reklama
Współczesny świat staję się coraz szybszy i wymaga od przedsiębircy coraz to nowych wyzwać dotyczących lepszej prezentacji swojej firmy w sieci. Agencja reklamowa pomaga współczesnym firmom pokazać co ma najlepsze za pomocą internetu. To dzięki stronom internetowym staje się możliwe zaprezentowanie swojej oferty tysiącom ludzi w tym samym czasie. Tworzymy serwisy internetowa jak i też małe wizytówki firmowe dzięki czemu Twoja firma zapewni sobie szacunek i prestiż wobec klientów.
wizytówki
  • Strony internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Szablony allegro
  • Systemy CMS
  • Pozycjonowanie
Strony internetowe to doskonała wizytówka każdej profesjonalnej firmy. Codziennie tysiące ludzi poszukuje w internecie potrzebnych informacji. Strona internetowa to najszybsza forma prezentacji swoich usług czy towarów w internecie. Projektujemy strony internetowe dopasowane indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy co powinna zawierać profesjonalna strona internetowa która przykuje uwagę i zdobędzie dodatkowych klientów.

Odświeżamy również istniejące strony, wzbogacamy o nową wizualizację znudzonej naszej strony, która zamiast przykuwać uwagę odstrasza potencjalnych klientów.

Hosting nie musisz już się martwić o umieszczenie swojej strony w internecie, wszystko zrobimy za ciebie. Koszt hostingu to tylko 150zł netto rocznie. W cenie mają państwo domenę oraz miejsce na serwerze na swoją stronę internetową.
Sklep internetowy to doskonała forma uzupełnienia dotychczasowej sprzedaży bezpośredniej. Dzięki prowadzeniu sklepu internetowego mamy możliwość dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów. Zarządzanie sklepem internetowym jest bardzo łatwe intyicyjne. Dodatkowym plusem jest obniżanie kosztów firmy, nie potrzebne jest otwieranie nowych punktów sprzedażowych. Klient ma pełny komfort przy przeglądaniu i wyborze towarów.

Agencja reklamowa Dekortino zapewnia pełną pomoc przy wdrożeniu sklepu internetowego oraz szkolenie dla pracowników zajmujących się sklepem.
Hosting nie musisz już się martwić o umieszczenie swojej strony w internecie, wszystko zrobimy za ciebie. Koszt hostingu to tylko 200zł netto rocznie. W cenie mają państwo domenę oraz miejsce na serwerze na swoją stronę internetową.
Szablony Allegro dzisiejszy świat stawia coraz to nowe wymagania dla sprzedawców internetowych. Klient przeszukujący aukcje internetowe nie tylko kieruje się ceną towaru, ale przede wszystkich zaufaniem do sprzedawców. Profesjonalny sprzedawca by wzbudzić zaufanie u swoich klientów aukcyjnych powinien zapewnić niepowtarzalny wygląda swoich aukcji tak by klient nie chciał przeglądać innych ofert. Wedle przysłowia "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" sprzedawca powinien zapewnić sobie ładny i przejrzysty wygląd swoich aukcji internetowych.

Agencja reklamowa dekortino posiada w swoim szerokim zakresie usług projektowanie szablonów na aukcje portalu Allegro. Klient otrzymuje gotowy szablon aukcyjny który może wykorzystywać do swoich wszystkich aukcji. Pomagamy również przy wdrożeniu szablonu na aukcje.
Systemy CMS dzięki zastosowaniu systemu CMS w stronach internetowych, zyskują państwo pełną swobodę przy modyfikacji informacji na swojej stronie internetowej. Szybki i łatwy w obsłudze system umożliwi szybkie informowanie swoich internautów o zmianach jakie zachodzą w państwa firmie.

Wdrożenie agencja reklamowa Dekortino pomaga swoim klientom. Wdroży system CMS za państwa i przeszkoli personel jak łatwo i bezpiecznie modyfikować firmową stronę internetową.
Pozycjonowanie jest to sposób do uzykania jak najwyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Każdy kto posiada swoją stronę internetową wie jak ważne jest pozycjonowanie. Bez dobrej pozycji choćbyśmy mieli najlepszy sklep czy usługi nie zdobędziemy wielu klientów, jeśli nie znają naszego adresu internetowego.

Gwaracja agencja reklamowa Dekortino udziela gwaracji na pozycjonowanie tzn. płatność dopiero za efekty. Ceny pozycjonowania są ustalane indywidualnie w zależności od stopnia trudności pozycjonowania. Wszyscy bowiem chcielibyśmy by nasze strony były na pierwszym miejscu w wyszukiwarkach.

Proces pozycjonowania strony czy sklepu internetowego wymaga czasu, staramy się by efekty pozycjonowania były widoczne w jak najszybszym czasie gdyż "czas to pieniądz", a dobrze spozycjonowana strona internetowa to czysty pieniądz.
reklama
Kontakt:

tel. 793 38 65 41
inż. Paweł Albiński
email: biuro@dekortino.pl

88-100 Inowrocław
ul. Szarych Szeregów 3j

Działamy na terenie całej Polski

sklep internetowy
zaufali nam
Wszelkie prawa zastrzeżone || Agencja reklamowa Dekortino 2011r.
Projekt i wykonanie dekortino.pl